01. Trochę historii

Nasza fundacja powstała 2 lutego 2018 roku.

02. Cele Fundacji

1. Działalność na rzecz organizacji, które działają w zakresie nauki, oświaty, kultury, sportu, ochrony środowiska, ochrony zdrowia i pomocy społecznej.
  2. Wspieranie działań jednostek samorządu terytorialnego.
  3. Ochrona i promocja zdrowia.
  4. Działalność proekologiczna, wspieranie rolnictwa ekologicznego oraz produkcji wysokiej jakości żywności ekologicznej i naturalnej.
  5. Wspieranie działalności dobroczynnej.
  6. Rozwój nauki oraz nowych technologii.
  7. Działanie na rzecz wspierania inicjatyw służących wykorzystaniu środków europejskich i innych środków zagranicznych.
  8. Troska o rozwój wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych osób zaangażowanych w działania fundacji.
  9. Upowszechnianie i popularyzacja sportu, kultury fizycznej i turystyki.
  10. Działalność edukacyjno-naukowa.
  11. Działalność na rzecz seniorów oraz osób starszych.
  12. Wspieranie działań profilaktycznych w zakresie przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii.
  13. Upowszechnianie historii, kultury i sztuki.
  14. Wspieranie działań na rzecz rozwoju kształcenia zawodowego i ustawicznego.
  15. Wspieranie działań na rzecz popularyzacji patriotyzmu oraz promocja polskiej historii, kultury i sztuki w kraju i poza jego granicami.

Karpacka Fundacja Rozwoju

ul. Wysockiego 24i, 37-700 Przemyśl